Zmotoryzowane wózki używane do przenoszenia części na paletach w fabryce
Nasze rozwiązanie

Wózki przemysłowe szyte na miarę

Korzystamy z naszego doświadczenia i know-how, aby oferować wózki widłowe dostosowane do wszystkich Twoich potrzeb. Odkryj naszą pełną gamę wózków szytych na miarę: holowane, odpowiednie do transportu określonych ładunków, przygotowywania zamówień lub zaopatrzenia linii, nasze wózki są zaprojektowane tak, aby spełnić wymagania Twojej firmy.

Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest poprawa zarządzania przepływem logistycznym, optymalizacja transportu ładunków, zwalczanie RSI czy optymalizacja przygotowywania zamówień, nasze biuro projektowe i personel sprzedaży będą wspierać Cię od projektu do uruchomienia konkretnych wózków przeładunkowych.

Masz indywidualny projekt?

Jeden z naszych technicznych przedstawicieli handlowych może Ci pomóc.

Konfigurator wózków Promax

Odkryj nasz konfigurator wózków 3D i skorzystaj z jego wielu zalet! Uzyskaj realistyczny widok swojego spersonalizowanego wózka pod każdym kątem, jeszcze przed złożeniem zamówienia. Dostosuj wymiary, materiały, kolory i dodatkowe opcje do swoich potrzeb, aby uzyskać rozwiązanie idealnie dopasowane do Twojej firmy i pomieszczeń.

Skonfiguruj SWój wózek!

Wózki przemysłowe na miarę

szyte na miarę

DESIGN

Szyte na miarę

standardy-bezpieczeństwo

NORMY

Bezpieczeństwa

Odkryj nasze rozwiązania dla niestandardowych wózków i transportu określonych ładunków, zaprojektowane tak, aby spełnić najbardziej zróżnicowane wymagania. Każdy wózek może być dostosowany do konkretnych potrzeb, z opcjami takimi jak ładowność, rozmiar, materiały i systemy trakcyjne.

Nasze wózki szyte na miarę są idealne dla firm poszukujących wydajnego rozwiązania transportowego dostosowanego do ich środowiska pracy. Doskonale sprawdzają się w środowiskach przemysłowych, oferując niezawodną trwałość, a jednocześnie pomagając zwiększyć produktywność firmy (lean manufacturing).

Mam projekt

Nasze wózki przemysłowe w zastosowaniach

szyte na miarę

DESIGN

Szyte na miarę

pod klucz

ROZWIĄZANIE

Pod klucz

Zapoznaj się z produktami opracowanymi przez nasz techniczny dział sprzedaży i biuro projektowe, aby spełnić określone wymagania dotyczące obsługi, zgodnie z lean manufacturing:

  • Nasze wózki do kompletacji zamówień zostały zaprojektowane w celu poprawy organizacji i wydajności w magazynie lub strefie składowania. Zaprojektowane w celu ułatwienia wydajnego i ergonomicznego zbierania i transportu towarów, mogą być w pełni dostosowane do transportowanych towarów i różnych ograniczeń związanych z Twoją działalnością;
  • Nasze wózki po stronie linii produkcyjnej oferują innowacyjne rozwiązanie spełniające specyficzne potrzeby linii produkcyjnej. Zaprojektowane z myślą o łatwym transporcie materiałów i narzędzi do stref roboczych, te konfigurowalne wózki dostosowują się do środowiska i pomieszczeń.
Mam projekt

Zrealizowali również projekty z Provost

Meble 1

Horse Pilot

Wózek na ubrania do przechowywania, transportu i ekspozycji ubrań
Grands_vins_Bordeaux_Trolleys 500 kg

Branża winiarska

Wózek na miarę jako szuflada pod paletą
IMG_20201002_113345

Transportu bardzo ostrych noży drukarskich

Obsługa nietypowych produktów w przemyśle
Loading...