Antresole i ścianki działowe

Antresole, czyli platformy magazynowe to proste i szybkie rozwiązanie na powiększenie powierzchni magazynowej. Konstrukcja podestu magazynowego pozwala na dokonywanie zmian w strukturze antresoli na każdym etapie projektu. Pomosty magazynowe mogą podwoić, a nawet potroić przestrzeń składowania, nie pociągając za tym dużych kosztów. Antresola może być wykorzystana jako dodatkowe miejsce do pracy. Montując ściany modułowe lub osiatkowane można stworzyć estetyczne gabinety. Pomieszczenia biurowe mogą znajdować się zarówno na dolnym poziomie jak i na piętrze zabudowy. Provost Polska jest bezpośrednim producentem podestów przemysłowych z certyfikatem CE. Nasi inżynierowie pomogą bezpłatnie wykonać projekt na wielopoziomowe systemy magazynowe, dostosują antresolę do indywidualnych potrzeb klienta.

Antresole magazynowe : umożliwiają podwójne i potrójne wykorzystanie powierzchni

Provost oferuje kompletne i dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązania optymalizujące powierzchnię przemysłową lub biurową.Antresole wielopoziomowe to ekonomiczne i modułowe rozwiązanie o doskonałych parametrach technicznych, które pozwala szybko i łatwo podwoić, a nawet potroić powierzchnię na cale magazynowe lub produkcyjne, a także biurowe lub socjalne w kilka tygodni!
Decydując się na platformę magazynową lub antresolę, wykorzystujesz maksymalnie wysokość swojej hali lub magazynu. Dzięki zastosowaniu pomostów istnieje możliwość całkowitego wykorzystania kubatury obiektu poprzez oszczędność miejsca na poziomie parteru i składowania towaru na kilku kondygnacjach. Aranżacja konstrukcji jest bowiem możliwa w układzie od parteru +1 poziom lub 0+2, 0+3 , a nawet 0+4.
Ogromną zaletą antresol od PROVOST Polska jest to, że dostępne są w systemie modułowym, co umożliwia rozbudowę w dowolnym czasie, dostosowując się do aktualnych potrzeb firmy .

Ścianki biurowe : tworzenie ergonomicznych i funkcjonalnych pomieszczeń

Ścianki biurowe to rozwiązanie umożliwiające stworzenie komfortowych warunków pracy na dowolnej przestrzeni. Wykorzystując ścianki działowe, szybko i prosto stworzymy odrębne, ale funkcjonalne pomieszczenia dla Twoich pracowników.
Dzięki ściankom biurowym firmy PROVOST, możesz zamienić wolną przestrzeń w biuro: w dowolnym obszarze magazynu . Ścianki działowe, mogą zostać także umieszczone na każdym poziomie antresoli.
Dzięki instalacji ruchomych przegród, modułowych, szklanych lub półszybowych, tworzysz funkcjonalne środowisko pracy dla swoich pracowników. To rozwiązanie odnosi się również do tworzenia warsztatów: dzięki ekranowanym przegrodom, rozwija się warsztat przemysłowy dostosowany do każdego zakładu, wyposażony w drzwi wahadłowe lub przesuwne, idealny do ochrony w strefach zagrożonych. Dotyczy to w szczególności Modul +, naszej modułowej przegrody kratowej do montażu warsztatowego z drążkami ze zintegrowanym wspornikiem, zapewniającym doskonałą stabilność instalacji.


Instalacja antresol i pomostów magazynowych : zespół Provost Polska do usług

W przypadku projektu pomostów magazynowych lub antresoli, firma Provost Polska jest zaangażowana od początku do końca - od przygotowania i wyceny projektu do instalacji konstrukcji. Służymy także fachową radą lub konsultacją, także później w przypadku chęci rozbudowy lub modyfikacji konstrukcji.

Nasze systemy zostały zaprojektowane zgodnie z normami Eurocode III, są także zgodne z normą EN 1090-1 CE i korzystają z certyfikacji Bureau Veritas. Nasz zespół doradców techniczno- handlowych oraz biuro projektowe , są do Państwa dyspozycji, aby doradzić i znaleźć najlepsze rozwiązanie dla optymalizacji Twojej powierzchni magazynowej. W zakresie rozmieszczenia i montażu instalacji nasza ekipa montażowa działa na terenie całej Polski. A jeśli twoje potrzeby się zmieniają? Nasze rozwiązania, w pełni dostosują się do Twojej ewolucji: nasze platformy i antresole są modułowe, aby jak najlepiej spełniać Twoje oczekiwania. Możesz skontaktować się z Nami i poprosić o bezpłatną, indywidualną ofertę i skorzystać z pomocy naszych ekspertów. 

Loading...