Wózki specjalistyczne

Odkryj wózki transportowe firmy Provost przeznaczone do różnych czynności przeładunkowych.
Wózki specjalistyczne dostępne są w różnych wariantów, których można dostosować: uchwyty na  narzędzia, koła stałe lub obrotowe…
Wybierz rozwiązanie zapewniające swobodę manewrowania zachowując pełnego bezpieczeństwa.

Wózki specjalistyczne - unikalne rozwiązanie dla magazynu

Wózki specjalistyczne proponowane przez Provost Polska są odpowiedzią na nietypowe zapotrzebowania naszych Klientów. Posiadamy wózki magazynowe przeznaczone do transportu wielkogabarytowych płyt, szła lub wózki z dodatkowym zabezpieczniem. Z uwagi na wszechstronny charakter wózków magazynowych specjalistycznych Provost Polska, można je wykorzystać jako pomoc w wielu branżach. Sprawdzą się doskonale w magazynach, hurtowniach wielobrażowych oraz centrach handlowych i logistycznych. Niezależnie od tego jaki jest sektor działalności Twojego przedsiębiorstwa, w naszym asortymencie wózków magazynowych z pewnością znajdziesz odpowiedni model wózka transportowego.

 

Obsługa magazynowa : dokonaj własciwego wyboru wózka transportowego

Wybierająć wózek specjalistyczny, warto wziąć pod uwagę rodzaj przewożonego towaru, odległość na jaką będzie on transportowany oraz warunki pracy w jakich planujesz użytkować wózek. Zdajemy sobie sprawę, że wybór konkretnego modelu wózka magazynowego nie zawsze należy do łatwych zadań, dlatego nasi doświadczeni pracownicy chętnie służą fachową radą.
Wózki platformowe dostępne w naszej ofercie powstają z myślą o zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa oraz komfortu podczas eksploatacji.

Loading...