Wózki magazynowe / palety

KonfiguratorNasze wózki magazynowe znajdują szerokie zastosowanie w transporcie towaru w halach produkcyjnych, magazynach, jak również różnego typu centrach logistycznych oraz e- commerce.  Wózki magazynowe to funkcjonalne i ekonomiczne rozwiązanie.  Provost oferuje szeroką ofertę wózków magazynowych, które umożliwiają wybór najlepszego rozwiązania dostosowanego do potrzeb Twojego magazynu.

Wózki przemysłowe: wspólne wyzwania dla wszystkich sektorów

Pytania dotyczące obsługiwania są często zadawane w działalności przemysłowej i handlowej. Niezależnie od tego, czy są to wózki platformowe czy metalowe palety, problemy, z którymi spotyka się operator, są często podobne:

- Jak optymalnie przechowywać?
- Ile urządzeń jest potrzebnych?
- Czy ten wózek ręczny nadaje się do transportu ciężkiego ładunku?
- Jaka jest ładowność tego sprzętu?
- Który wózek transportowy jest odpowiedni dla mojej działalności?

Obsługa jest powszechna w wielu zawodach niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą w renowacji, w przemyśle motoryzacyjnym, czy nawet w archiwum usług administracyjnych.  Dlatego Provost jako specjalista w dziedzinie regałów, oferuje szeroki wybór urządzeń manipulacyjnych do podnoszenia i transportu każdego rodzaju ładunku.

Od podstawowego, klasycznego wózka ręcznego po wózka paletowego, znajdziesz szeroki wybór produktów spełniających potrzeby Twojej firmy.
Korzystając np. z wózka przeznaczonego do transportu plastikowych pojemników możesz ułatwić pracę swoim pracownikom w ramach przygotowaniu zamówień.

 

Obsługuj wszystkie ładunki za pomocą wysokiej jakości sprzętu

Wybór sprzętu do transportu materiałów zależy od rodzaju ładunku i w jaki sposób towar zostanie przeniesiony.

Do szybkiego transportu lekkich i średnich ładunków odpowiednie są wózki ręczne dzięki obrotowym kółkom i niewielkiemu oporowi przy ruszaniu. Aby zaoszczędzić miejsce i nie być obciążonym przez wózki przemysłowe, niektóre z naszych produktów są składane lub wyposażone w składane oparcie.

Do podnoszenia ciężkich ładunków, idealnym rozwiązaniem jest wybranie urządzenia podnoszącego, takiego jak wózek widłowy, układarka elektryczna, lub zawiesie belkowe.

Nasze produkty zapewniają bezpieczeństwo Twoim operatorom i pracownikom, ale sprzęt ochronny jest oczywiście niezbędny podczas każdej manipulacji. Cały nasz sprzęt do podnoszenia jest łatwy w manewrowaniu i wyjątkowo wytrzymały.

Wózki paletowe z technopolimeru, są szczególnie zwrotne i wytrzymują wszystkie warunki. Warto wiedzieć ze nasz elektryczny wózek paletowy wysokiego podnoszenia może podnosić bez ryzyka przewrócenia.

Wózek paletowy z wagą, obsługuje ładunek do 2500 kg i wyposażony jest w funkcji liczenia sztuk aby zoptymalizować ważenie.  

Loading...