Wózki przemysłowe Promax 500kg

Wózki przemysłowe z Provost Polska mogą być wyposażone w różnego rodzaju burty, które zapobiegają wypadaniu towaru podczas transportu. Każdy z naszych wózków transportowych wyposażony jest w podstawe z gumy kauczukowej, która uniemożliwia przesuwanie się towarów na platformy.

Wozki magazynowe Promax

Wózki przemysłowe przeładunkowe

Wózki PROMAX do ciężkich ładunków jest realnym rozwiązaniem w zakresie obsługi magazynów. Aby zagwarantować sprawny i bezpieczny transport towarów, nasz wózek transportowy został zaprojektowany z uwzględnieniem ograniczeń przemysłowych:

  • wytrzymała konstrukcja stalowa
  • praktyczna konstrukcja, uproszczony załadunek i rozładunek
  • wiele akcesoriów
  • dostosowana nośność ...
 

Wózki platformowe PROMAX pomogą Ci ułatwić przemieszczanie Twoich ciężkich i nieporęcznych ładunków.

Modułowy wózek przemysłowy PROMAX oferuje wiele możliwości użytkowania przy całkowitym bezpieczeństwie dzięki 78 standardowym modelom. Wózki platformowe o obciążeniu 500 kg gwarantują maksymalne bezpieczeństwo podczas transportu ciężkich, nieporęcznych lub sypkich towarów.

Płyta wózka pokryta jest antypoślizgowym wielowarstwowym blatem z drewna, a jego panel jest odporny na wilgoć, uderzenia i zarysowania. Zgodnie z europejską normą EN 1757-3 (bezpieczeństwo wózków przemysłowych), każdy produkt z serii Promax ma 2 koła stałe + 2 koła obrotowe z blokadą, aby ułatwić przemieszczanie towarów w magazynach.

Wózek magazynowy Promax 500 kg, jaki model potrzebujesz?

Provost oferuje różne wózki transportowe dając możliwość wyboru ich właściwości.
Przygotowanie zamówienia, magazynowanie lub obsługa: jakie kryteria należy wziąć pod uwagę przy wyborze wózka przemysłowego?

  • Wymiar płyty : 1000x700 mm, 1200x700 mm lub 1200x800 mm. Wybierz odpowiedni rozmiar w zależności od transportowanej objętości ;
  • Wysokość wózka : Wózek przemysłowy jest dostępny w dużej lub małej wysokości i dostosowuje się do wymiaru Twoich towarów ;
  • Liczba burtów : Dostępny w wersji 1, 2, 3 lub 4-stronnej, skonfiguruj wózek Promax zgodnie ze swoimi potrzebami ;
  • Boczne wykończenia : W zależności od rodzaju towaru i środowiska, w którym będzie używany wózek, Provost oferuje kilka rodzajów pokrycia: pokrycie z siatki drucianej, rurowe, drewniane lub bez pokrycia.
 

 Dostępne są również akcesoriów do wózków transportowych Promax:

  • Tabliczka do pisania, dostępna w pionowo lub poziomo, przymocowana z tyłu wózka ;
  • Aby zwiększyć pojemność wózka transportowego, można go wyposażyć w półki rurowe lub druciane.


Loading...