Wózki platformowe

KonfiguratorWózek platformowy oferowany przez provost Polska to stabilna, wytrzymała i bardzo ładowna konstrukcja, która ułatwia przewożenie wielkogabarytowych ładunków.W sprzedaży dostępne są  różnorodne modele z bocznymi burtami.
Wózki transportowe wyposażone są w praktyczne hamulce oraz kauczukowa powierzchnie, zapobiegająca przemieszczaniu sie towarów na platformie. Nasze wózki platformowe są poręczne i ekonomiczne a ich eksploatacja jest niekosztowna. 

Wózki platformowe : PROVOST produkuje asortyment na wymiar

Provost pomoże w utworzeniu projektu według indywidualnych potrzeb.
Zapytaj o bezpłatną wycenę naszego eksperta, który specjalnie dla Ciebie stworzy profesjonalny projekt.

BEZPŁATNA WYCENA INDYWIDUALNA

Wózki transportowe ręczne zaprojektowane specjalnie do lekkich ładunków

Nasze wózki platformowe i wielofunkcyjne służą do transportu lekkich ładunków. Nasze ręczne wózki przemysłowe, przeznaczone do transportu ładunków o cięzaru do 500 kg, są solidne i wytrzymałe, a jednocześnie łatwe w obsłudze.

 

Wózek transportowy : jaki wózek wybrać do jakiego zastosowania?

Provost oferuje szeroką gamę wózków do obsługi ręcznej, które odpowiadają do różnych potrzeb.

  • Składany wózek: może przewozić od 200 do 500 kg. Ręczny wózek do transportu materiałów ma składane oparcie, aby zoptymalizować przestrzeń, kiedy nie jest używany. Wzmocniona płyta z antypoślizgową powłoką jest dostowana do przemieszczania lekkich ładunków lub pojemników.
  • Wózek wielofunkcyjny: Idealny do użytku w biurach, warsztatach lub sklepach, nasz wózek wielofunkcyjny może transportować maksymalnie 200 kg i jest pokryty blatem ze sklejki. Dostępny w wersji z 1, 2 lub 4 burtami osiatkowanymi, dostarczany jest zmontowany.
  • Wózek platformowy: wózek ze stałym oparciem jest odporny na uderzenia, a jego pokrecie jest również odporny na wilgoć i zarysowania. Może przewozić do 250 kg w biurze, warsztacie lub archiwum.
  • Wózek wysuwany: Idealny do użytku w sklepach, ten wózek ma dwa przedłużenia rurowe, dzięki czemu towary nie ześlizgują się podczas transportu.
  • Wózek transportowy cash and carry: odporny na uderzenia, może być składany, gdy jest pusty, aby zoptymalizować przestrzeń. Jest przeznaczony do towarów hurtowych i towarów wielkogabarytowych, może udźwignąć do 300 kilogramów.

 

Chcesz spersonalizowany wózek do określonego użytku? Skontaktuj się z naszymi technicznymi przedstawicielami handlowymi, którzy odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą w wyborze ręcznego wózka.
Aby transportować lekkie ładunki w sklepach, warsztatach, archiwach lub biurach, zamów wózek na provost.pl i otrzymaj go w ciągu 5 do 10 dni.
Jeśli chcesz obsługiwać cięższe ładunki w magazynie, odkryj naszą ofertę przemysłowych wózków widłowych Promax zaprojektowanych specjalnie dla przemysłu.