Wózki półkowe

Wózki półkowe firmy Provost oferują wielopoziomowego transportu i ułatwiają transport ładunków w sklepach, biurach lub magazynach ... Wózki platformowe idealne sie nadają do regałów i przygotowywania zamówień. Wózki transportowe poziomowe produkowane przez Provost spełnią Twoje potrzeby w zakresie obsługi.

Wózki półkowe : PROVOST produkuje asortyment na wymiar

Provost pomoże w utworzeniu projektu według indywidualnych potrzeb.
Zapytaj o bezpłatną wycenę naszego eksperta, który specjalnie dla Ciebie stworzy profesjonalny projekt.

BEZPŁATNA WYCENA INDYWIDUALNA

Wózki półkowe wielopoziomowe: pełna i zróżnicowana oferta

Poznaj w naszej ofercie rozwiązanie spełniające wszelkie potrzeby i ułatwiające transport Twoich ładunków.

Wielopoziomowe wózki, dostępne w 2, 3 lub 4 poziomach, które mają regulowane poziomy i oferują maksymalne obciążenie do 200 kg. Nasze platformowe wózki będą idealne do przenoszenia towarów i różnych produktów w sklepach lub biurach.

Wózki półkowe dostępne na 2, 3 lub 5 poziomach, które są zoptymalizowane do magazynowania i obsługują do 300 kg ładunków.

Wózki biurowe do przenoszenia plików, archiwów itp., dostępne na 2, 3 lub 5 poziomach. Wózki biurowe Provost są zarówno estetyczne, jak i łatwe w obsłudze do transportu ładunków do biur lub pomieszczeń archiwum.

Wózki do przygotowywania zamówień. Odkryj nasz wózek półkowy typu Prospace +, nasze wózki Protub 200 lub 500 kg, nasz regulowany i przechylany wózek Prorack +.

- Do przenoszenia artykułów, akcesoriów na wysokość nasze wózki półkowe ze schodkami są dostępne z 2, 3 i 5 poziomami. Stabilne, zwrotne i wyposażone w automatyczny system podnoszenia, te wózki półkowe są łatwe w obsługiwaniu nawet przy wąskich korytarzach.

Poszukujesz rozwiązania ułatwiającego transportu Twoich produktów i przygotowywanie zamówień? Zamów wielopoziomowy wózek przeładunkowy już teraz na stronie provost.pl.