Regały / Składowanie

Provost Polska jest producentem najwyższej jakości regałów magazynowych. Wytrzymałe i stabilne półki magazynowe zapewniają bezpieczne składowanie towarów, jednocześnie efektywnie wykorzystują dostępną przestrzeń. Szeroka gama proponowanych przez nas systemy magazynowe, zapewniają składowanie wszelkiego rodzaju produktów na paletach lub w pojemnikach. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.  regały półkowe, regały biurowe, regały do archiwum, regały sklepowe, regały metalowe, regały wysokiego składowania, regały paletowe oraz regały wspornikowe.


Regały magazynowe z własnej produkcji, zgodna z normami

PROVOST oferuje szeroki wybór regałów magazynowych produkowanych we własnych fabrykach. Regał magazynowy to idealne wyposażenie dla magazynów przemysłowych i handlowych, sklepów, warsztatów, urzędów i instytucji. Półki magazynowe i regały magazynowe produkowane przez PROVOST wykonane są zgodnie z normami europejskimi. Od wielu lat wszystkie rozwiązania wprowadzone na rynek przez PROVOST podlegają normatywnemu podejściu zatwierdzonemu przez niezależne instytucje audytowe.

Półki magazynowe do sprawnego archiwizowania

Aby wyposażyć Twoje biura i pomieszczenia archiwalne, Provost oferuje systemy magazynowe. Nasze reały do archiwum Prospace +, Protub i Proclass odpowiedzą na każdą potrzebę w zakresie przechowywania.
Półki magazynowe są solidne i estetyczne (farba epoksydowa) do przechowywania zawieszek. Aby zoptymalizować przestrzeń i rozplanować pomieszczenia archiwum, projektujemy regały przesuwne na szynach: Proroll.

 

Regały magazynowe do handlu detalicznego i sklepach


Dla handlu detalicznego projektujemy gondole Promag 3, które dopasują się do Twoich powierzchni handlowych.
Regały sklepowe dostępne są w kilku wersjach: jednostronna, dwustronna, gładkie dno lub perforowane… Oferujemy również regały spożywcze, które pozwolą na przechowywanie artykułów spożywczych w najlepszych warunkach (chłodnie).
Regały magazynowe półkowe są dostępne od zaraz lub na specjalne zamówienie na wymiar, wykrojone według potrzeb klienta: rozbudowa biura, archiwum, zoptymalizowanie przestrzeni składowania.

 

Półki magazynowe dla warsztatów

Regał magazynowy do składowania lekkich i półciężkich ładunków (pojemniki, części warsztatowe, kartony itp.) przeznaczone są dla wszystkich sektorów działalności: przemysłu, motoryzacji, handlu, logistyki itp.
Systemy magazynowe do lekkiego ładunku Prospace+ i nasze regały Protub (regały rurowe) umożliwiają przechowywanie części, materiałów i ładunków o różnych wymiarach w magazynach, fabrykach i warsztatach. Regał magazynowy Prorack + zapewnia większą ładowność w poziomie i pozwala przechowywać cięższe produkty (pudełka, opony, szpule itp.). Możesz również przechowywać swoje części w poziomie dzięki naszym długim regałom ładunkowym zaprojektowanym do przechowywania rur i profili.


Regały magazynowe do ciężkich ładunków

Do składowania ciężkich i nieporęcznych ładunków na paletach oferujemy kilka rozwiązań regałów magazynowych. Regały paletowe są dostępne w kilku wersjach: regały rzędowe, regały gęstego składowania, regały przepływowe (na wózkach lub rolkach), regały paletowe o dużej gęstości z elektrycznym wózkiem transportowym (wózki paletowe)…
Wybierz system regałowy magazynowy do ciężkich ładunków biorąc pod uwagę przestrzeń magazynową, przepływy logistycznymi i sprzęt przeładunkowy (wózek, wózek paletowy itp.). Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj nasz przewodnik dotyczący przechowywania palet.