Regały półkowe i przemysłowe

Oferujemy pełną gamę rozwiązań dla regałów metalowych dla składowania towarów lekkich i średnio-ciężkich, takich jak : pojemniki, kartony, ładunki długie, opony, ubrania. Szeroki wachlarz oferty lekkich i poręcznych regałów PROVOST pozwoli zorganizować przestrzeń w twoim magazynie, warsztacie  lub sklepie.

Regały metalowe


Regały przemysłowe

Idealne do przechowywania towarów średnio-ciężkich, takich jak kartony, pojemniki lub drobniejsze przedmioty…PROVOST posiada w swojej ofercie szeroką gamę regałów półkowych i regałów metalowych. Nasi eksperci przygotują projekt, dostosowany do charakteru produktu, jego opakowania oraz potrzebnego obciążenia na poziom.

Metalowe regały  przemysłowe- określ potrzebne obciążenie

Regały PROSPACE + są doskonałym rozwiązaniem dla obciążeń do 225 kg na jeden poziom składowania. Dostępny w wersji ażurowej malowanej lub ocynkowanej lub z wypełnieniem z płyty MDF. Idealnie nadaje się do składowania towarów  brudzących, drobnych, rożnych pojemników i kartonów…

Regał wtykowy PROTUB, jego szybki i prosty montaż nie wymaga śrub ani innych narzędzi. Rekordowy montaż  25 metrów bieżących trwał  tylko 15 minut. Prosta i stabilna konstrukcja  jest alternatywnym rozwiązaniem dla przechowywania lekkich i średnio- ciężkich ładunków,  nawet  do 300 kg obciążenia na jeden poziom. Jednak jeżeli regał przeznaczony jest głównie do składowania ładunków  cięższych niż 225 kg, firma PROVOST proponuje regał PRORACK+. Regał o modułowej budowie dobrze sprawdzi się  dla towarów niestandardowych wymiarów.

Regały na ładunki lekkie - jak z nich korzystać

Zaprezentuj swój towar w strefie sprzedaży, stwórz magazyn uporządkowany, z czytelną prezentacją składowanych produktów. Porządek na magazynie przyspiesza realizację każdego zamówienia. Zapoznaj się z ofertą naszych regałów. Szybki montaż, prosta i stabilna konstrukcja, zaprojektowany i wyprodukowany specjalnie  na wymiar, dostosowany do wszystkich obiektów handlowych i przemysłowych, tj warsztaty, sklepy, hurtownie.

Ewolucyjne i profesjonalne akcesoria dodatkowe

Wszystkie akcesoria zostały zaprojektowane z najwyższą dokładnością. Każda  półka  może być wyposażona w liczne akcesoria, dzięki którym zoptymalizujesz swój system składowania. W zależności od rodzaju towaru, który ma być magazynowany, dostosowuje się specjalne akcesoria. Dla naszych regałów proponujemy m.in.: drążki na wieszaki, wypełnienia półki, ograniczniki, tablice oznakowania, druciane separatory, ściany siatkowe, czy drzwi skrzydłowe lub przesuwne.