Antresole magazynowe

Antresola przemysłowa firmy Provost Polska jest to platforma magazynowa, której projekt oraz produkcja realizowane są w naszych fabrykach. Indywidulanie przygotowany plan na wyposażenie magazynowe pozwala uzyskać dodatkową przestrzeń oraz metry kwadratowe bez budowy. Nasze pomosty magazynowe zapewniają oszczędności w obszarach takich jak : ogrzewanie, oświetlenie, zabezpieczenia przeciwpożarowe, ochrona towaru, itp. Wielopoziomowe systemy magazynowe są rozwiązaniem dopasowanym do każdej fabryki, składu czy sklepu. Nasza antresola magazynowa jest oparta na systemie dwubelkowym lub czterobelkowym. System ten jest rozbieralny, a więc zmienia się  wraz z potrzebami magazynu. Antresola może być wykończona trzema typami podłoża (podłoga drewniana, podłoga blaszana lub wykładzina).

Antresole magazynowe

Potrzebujesz szybko i bez dodatkowych prac budowlanych zwiększyć powierzchnię Swojego magazynu?

Antresola magazynowa to doskonale rozwiązanie! Antresole przemysłowe umożliwiają zagospodarowanie większej liczby obszarów składowania, wykorzystując w pełni wysokość hali. Modułowa konstrukcja pomostów magazynowych pozwala na szybką i łatwa rozbudowę. Antresola magazynowa prosto od polskiego producenta to gwarancja najwyższej jakości materiałów i wykonania!

 

Pomost magazynowy to proste i szybkie rozwiązanie na powiększenie powierzchni magazynowej.

Podesty magazynowe pozwalają na dokonywanie zmian w strukturze antresoli na każdym etapie jej projektu. Antresole przemysłowe mogą podwoić, a nawet potroić przestrzeń do składowania towaru, bez dodatkowy kosztów budowalnych. Montując ściany systemowe lub osiatkowane można w ławy sposób stworzyć dodatkowe miejsca do pracy np. biura, gabinety, małe magazyny. Pomieszczenia mogą znajdować się zarówno na dolnym poziomie jak i na piętrach zabudowy. Provost Polska jest bezpośrednim polskim producentem podestów przemysłowych z certyfikatem CE. Własne biuro projektowe oraz doświadczeni inżynierowie bezpłatnie wykonają projekt na wielopoziomowe systemy magazynowe, dostosowując konstrukcję do indywidualnych potrzeb klienta.

 

Antresola stalowa umożliwia stworzenie dodatkowej powierzchni użytkowej bez konieczności rozbudowy mgazynu bądź hali.

Pomosty magazynowe są łatwe w montażu i demontażu, stanowią konstrukcję modułow co umożliwia rozbudowę i modyfikację oraz przeniesienie w inny miejsce. Platformy magazynowe wykorzystują maksymalnie wysokość hali lub magazynu.