Nasz projekt dla Naturopera

Regały Provost dla francuskiego producenta.

- Projekt Naturopera

"W naszym magazynie o powierzchni 19 000 m2 w Bully-les-Mines (62) otworzyliśmy naszą pierwszą linię produkcyjną. Naturalnie, kiedy musieliśmy wybrać partnera do wyposażenia naszego wewnętrznego laboratorium, naszego warsztatu konserwacyjnego i jednostki logistycznej, daliśmy pierwszeństwo do lokalnego producenta. W ten sposób poznaliśmy Provost " Sandrine Pierre, kierownik ds. logistyki w Naturopéra.

- Rozwiązania Provost -

Własna produkcja naszych regałów PROPAL3, PROSPACE + i PRORACK +, produkowanych zaledwie kilka kilometrów od zakładu, była decydującym kryterium dla kierownika logistyki, który chciał współpracować z bezpośrednim i lokalnym producentem.

Zainstalowano regał o powierzchni 3000 m2 wraz z wyposażeniem warsztatu i laboratorium. Montaż regałów powierzono zespołowi zlokalizowanemu w pobliżu zakładu.

web_PROVOST_Naturopera_20221123_006@ACHphoto
Poprzedni
Następny
 • 3 000 m2
 • 4 176 palet
 • 8 770 m górny poziom

W 2013 roku Kilian O'Neill i Geoffroy Blondel de Joigny stworzyli własną markę ekologicznych pieluszek Tidoo, skierowaną na ekologiczny rynek detaliczny. 7 lat później, w 2020 roku, dzięki sukcesowi marki Tidoo i stworzeniu nowych marek, narodziła się grupa Naturopera.

Ambicja grupy jest jasna: projektować zdrowe i bezpieczne produkty, które chronią zasoby, chronią planetę i są dobre dla ludzi. W 2022 roku Naturopera zrobiła duży krok decydując się na kontrolę swojej produkcji.

W regionie Pas-de-Calais firma założyła własną fabrykę ekologicznych pieluszek, w 100% wyprodukowanych we Francji, pierwszą we Francji od 30 lat.

 • Pod klucz Projekt pod klucz
 • Produkcja - Provost Wyprodukowane w naszych fabrykach
 • ofg Gwarantowane pochodzenie
web_PROVOST_Naturopera_20221123_006@ACHphoto

Korzyści dla klienta

 • Dotrzymywanie zobowiązań CSR: lokalna produkcja i lokalne usługi instalacyjne
 • Bezpieczeństwo instalacji
 • Odpowiedzialność zespołów Provost: bliskość i obecność
web_PROVOST_Naturopera_20221123_096@ACHphoto

Kompleksowe rozwiązanie pod klucz

Instalacja strefy składowania palet w magazynie, wyposażonej w dwustronne regały wysokiego składowania z 4 poziomami.

Dzięki naszej bogatej oferty rozwiązań, byliśmy również w stanie wyposażyć laboratorium w nasze regały Prospace + a warsztat w stoły warsztatowe, wózki, szafy, systemy przechowywania produktów niebezpiecznych oraz regały Prorack +.

web_PROVOST_Naturopera_20221123_085@ACHphoto

Bezpieczna jednostka logistyczna

 • Kołki zabezpieczające na każdej podłużnicy. Czerwone kołki zabezpieczające można zidentyfikować na pierwszy rzut oka podczas obowiązkowych corocznych kontroli instalacji.
 • Na pierwszych poziomach zalecane są półki druciane w celu zabezpieczenia operacji kompletacji na ziemi.
 • Aby ułatwić ruch maszyn i ze względów bezpieczeństwa, w środku magazynu utworzono korytarz tunelowy, z pierwszym poziomem na wysokości 3 metrów, pokrytym drucianymi półkami.

Odkryj podobne projekty

web_PROVOST_Naturopera_20221123_006@ACHphoto

Naturopera

Regał paletowy dla francuskiego producenta

Czy masz projekt?

Nasze zespoły mogą Ci pomóc we wszystkich potrzebach.

Mam projekt

Katalog

Otrzymaj nasz katalog

Pobierz

Pamiętaj o corocznej kontroli swoich obiektów

Loading...