Nasz projekt dla Grupy Denis Kuchly

- Projekt Kuchly -

W 2008 roku firma Kuchly powierzyła Provost instalację magazynu o powierzchni 200 m² przeznaczonego do przechowywania części. Ze względu na dywersyfikację i rozwój swojej działalności, firma odnotowała wzrost liczby maszyn jak i potrzeba zapewnienia dostępności części. W związku z tym w 2022 r. firma Kuchly postanowiła podwoić pojemność swojego magazynu centralnego.

- Rozwiązanie Provost -

Platforma z korytarzami oparta na regałach Prorack+ o wysokości 4,5 m, stanowiąca rozszerzenie o ponad 150 m2.

A7896_Kuchly_S-Levaillant
Poprzedni
Następny
  • 220 m2
  • 4,5 metra wysokości
  • 10 poziomów

Rozwiązanie dopasowane do specyfikacji klienta

Wykorzystaliśmy nasze doświadczenie, aby doradzić klientowi w zakresie dopuszczalnego obciążenia w zależności od przechowywanych towarów oraz obciążenia na poziom dostosowanego do potrzeb klienta.

Instalacja została wykonana na zamówienie w kolorze żółtym i zielonym, kolory firmy Denis Kuchly. Dzięki naszej elastyczności byliśmy w stanie zaoferować nasze regały w dokładnych kolorach RAL wymaganych przez klienta.

  • Oszczędność miejsca Zwiększona pojemność składowania
  • Oszczędność czasu Oszczędność czasu
  • personalizacja Niestandardowe wykończenia
A8031_Kuchly_S-Levaillant

Prawdziwa oszczędność czasu dla techników

Dywersyfikacja działalności wymaga coraz bardziej zróżnicowanego sprzętu, a związku z tym większej potrzeby przechowywania części zamiennych w magazynie. Zwielokrotnienie poziomów oznacza, że na tej samej przestrzeni można przechowywać więcej części, oszczędzając czas techników firmy Kuchly. Poziomy można regulować w odstępach co 50 mm, aby dopasować je do wysokości części.

Fabrice Grosse, Dyrektor techniczny w Kuchly: "Potrzeby naszych klientów ewoluują, a wraz z nimi nasz park maszynowy. Rozwiązanie Provost pozwoliło nam być wydajnym a tym samym zwiększyć zadowolenie klientów.

dyptyk

Prorack+, regały wysokiego składowania do gęstszego magazynowania części

  1. Dzięki drabinom o długości do 6 metrów PRORACK+ jest idealnym regałem do tworzenia platform z korytarzami. Drewniane lub kratowe podłogi przymocowane do drabiny umożliwiają operatorom kompletację z pełnej wysokości instalacji.
  2. Instalacja została całkowicie zoptymalizowana. Poziomy, regulowane co 50 mm, można łatwo dostosować do wysokości części.
  3. Szeroka gama akcesoriów takich jak separatory i urządzenia zabezpieczające przed upadkiem, ułatwia bezpieczne przechowywanie wszystkich niespaletyzowanych części.

Czy masz projekt?

Nasze zespoły mogą Ci pomóc we wszystkich potrzebach.

Mam projekt

Katalog

Otrzymaj nasz katalog

Pobierz
Loading...