Schemat 3D mobilnego regału archiwalnego Proroll
Nasze rozwiązanie

Regały przesuwne Proroll

Optymalne wykorzystanie przestrzeni jest głównym wyzwaniem dla organizacji.
Regały przesuwne Proroll to rozwiązanie, które pozwala zwolnić nową przestrzeń roboczą, upakować archiwa, sprzęt warsztatowy, zapasy itp.
Nasz system regałów szynowych ułatwia również zwiększenie gęstości przechowywania w środowiskach, w których przestrzeń jest na wagę złota.
Proroll składa się z tradycyjnych regałów zamontowanych na ruchomych, przesuwnych wózkach.
System został zaprojektowany w taki sposób, aby regały mogły być obsługiwane bez wysiłku i bezpiecznie (kierownica jest zablokowana) przez jednego użytkownika.

Masz indywidualny projekt?

Jeden z naszych technicznych przedstawicieli handlowych może Ci pomóc.

Nasze różne rozwiązania w zakresie regałów przesuwnych

Regały jezdne mogą być stosowane zarówno w handlu detalicznym, jak i w przemyśle i sektorze publicznym, dzięki swoim 2 głównym zaletom:

  • Oszczędność miejsca: regały jezdne Proroll przesuwają korytarze, a nie ludzi. Wystarczy jeden korytarz, aby uzyskać dostęp do kilku rzędów regałów. Pojemność magazynowa jest mnożona przez 1,8

  • Oszczędność czasu: szybki i łatwy dostęp do regałów oznacza szybsze wyszukiwanie produktów lub dokumentów.

Przechowywanie archiwów na regałach jezdnych PROROLL

fabrykacja-provost

PRODUKCJA

Provost

oszczędność miejsca

OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA

System mobilny

Nasza gama regałów przesuwnych umożliwia kompaktowe przechowywanie archiwów i ułatwia dostęp do nich.

  • 1,8 razy większa pojemność
  • Łatwa obsługa
  • Do 250 kg na poziom
Mam projekt!

Przechowywanie warsztatowy na ruchomych regałach

fabrykacja-provost

PRODUKCJA

Provost

szyte na miarę

PROJEKTOWANIE NA MIARĘ 

Projekt niestandardowy

Nasze regały jezdne można również dostosować do przechowywania lekkich lub średnio ciężkich ładunków. Możemy również zaoferować regały jezdne dostosowane do Twojej działalności, z szeroką gamą akcesoriów zaprojektowanych do przechowywania w środowiskach przemysłowych: siatki przeciwupadkowe, przegrody, uchwyty na pojemniki, pojemniki z blachy, dynamiczne, kratowe lub drewniane itp.

Mam projekt!

Mobilne regały apteczne

fabrykacja-provost

PRODUKCJA

Provost

szyte na miarę

PROJEKTOWANIE NA MIARĘ

Projekt niestandardowy

Regały przesuwne Proroll optymalizują przechowywanie produktów w magazynach aptecznych, ponieważ są zamontowane na wózkach.
Regały są przesuwane za pomocą kierownicy, dzięki czemu w użyciu pozostaje tylko jeden korytarz. Rozwiązanie to pozwala zaoszczędzić do 80% miejsca.

W połączeniu z naszymi regałami magazynowymi Prospace lub regałami archiwizacyjnymi Proclass, regały jezdne Proroll są wysoce wydajnym systemem do przechowywania zapasów farmaceutycznych.

Mam projekt!

Regały dla bibliotek i bibliotek multimedialnych

fabrykacja-provost

PRODUKCJA

Provost

szyte na miarę

WYKONANE NA MIARĘ

Regały Proclass

Współpracujemy z Tobą, aby zapewnić gotowe rozwiązanie regałów bibliotecznych zapewniające łatwy dostęp do dokumentów, czasopism i książek. Zaprojektowany specjalnie do regałów archiwalnych, Proclass można łatwo zintegrować z miejscami pracy, bibliotekami i bibliotekami medialnymi.

Mam projekt!

Przesuwny system przechowywania o ekskluzywnym designie

Regały przesuwne Prorack

Łatwa obsługa

Regał jezdny jest przemieszczany ręcznie przez użytkownika. Siła napędowa generowana przez obrót kierownicy jest wzmacniana przez system przekładni łańcuchowej dostosowany do obciążenia. Wysiłek wymagany do przemieszczenia regału jest niewielki.

Niezawodność

System Proroll jest bardzo solidny i nie wykoleja się. Półki poruszają się po szynach zintegrowanych z podłogą poziomującą. Są one napędzane mechanicznie przez system cierny i wymagają niewielkiej konserwacji.

Odporność

Zbudowana z mechanicznie spawanej ramy podstawa Proroll wytrzymuje obciążenia do 1100 kg/metr bieżący i wytrzymuje próbę czasu. Szyny Provost są wykonane z litej stali ciągnionej, dzięki czemu są bardziej odporne na zużycie i odkształcenia.

Bezpieczeństwo

Podczas wchodzenia na regał nie ma ryzyka zmiażdżenia dzięki blokadzie kół. Gumowe ograniczniki zapobiegające przytrzaśnięciu i ograniczniki końcowe chronią przed ściskaniem i zapewniają cichy kontakt między półkami. Urządzenie zapobiegające przechylaniu zapewnia stabilność instalacji, niezależnie od obciążenia.

Regały przesuwne Proclass Proroll w magazynie bibliotecznym

Kompaktowe regały montowane na szynach, które idealnie wpasowują się w środowisko pracy

Niezależnie od sektora działalności, regały jezdne Proroll można łatwo dostosować do środowiska pracy. Za pomocą naszych ekspertów znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy, środowiska i jego ograniczeń (układ, ograniczenia i normy). Projektujemy i produkujemy regały przesuwne Proroll według specyfikacji klienta w naszych fabrykach.

Skalowalność

Montaż ramy za pomocą śrub oznacza, że można ją bez trudu zdemontować i przenieść, jeśli zajdzie potrzeba przeprowadzki. Instalację można łatwo dostosować do własnych potrzeb, modyfikując lub dodając wózki, podłogi i szyny.

Dostęp

System jest skręcany śrubami, dzięki czemu można go łatwo transportować i instalować w najbardziej ograniczonych przestrzeniach lub trudno dostępnych (windy, klatki schodowe). Podłoga jest ograniczona aluminiową rampą dostępową, ułatwiającą przejazd wózkom widłowym.

Loading...