Regały, wózki, stoły warsztatowe, pojemniki...
10 000 referencji dostarczanych bezpłatnie przy zakupach powyżej 4 000 PLN netto

Provost, projektant i producent rozwiązań do przechowywania od 1963 roku oferuje szeroką gamę produktów do ręcznej obsługi i mebli warsztatowych, aby łatwo wyposażyć biura, lokale, sklepy i magazyny.

10 000 referencji pojemników, wózków ręcznych, palet i mebli warsztatowych.... dostępnych online na stronie www.provost.pl

Szybka, bezpłatna wysyłka*

  • 36 000 m2 powierzchni magazynowej zapewniającej maksymalną dostępność standardowych produktów.
  • 70% naszych zamówień jest wysyłanych w ciągu 48 godzin z dostawą w ciągu 5 dni roboczych.
  • Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 4 000 PLN netto
  • Koszty dostawy: w przypadku wszystkich innych zamówień prosimy o kontakt z przedstawicielem technicznym lub oddziałem pod numerem +48 41 275 65 12

> Jak dostarczane są produkty Provost?

Produkty Provost są dostarczane kurierem w przypadku paczek i palet o długości poniżej 2 metrów oraz pojazdem ciężarowego w przypadku dużych zamówień.

> Czy do rozładunku ciężarówki potrzebny jest sprzęt do przenoszenia i podnoszenia?

Zależy to od rodzaju zamówionego sprzętu i konfiguracji lokalu.

  • Jeśli posiadasz rampę załadunkową, możesz rozładować produkty dostarczone na paletach za pomocą wózka paletowego lub wózka widłowego.
  • Jeśli nie masz doku, będziesz musiał zamówić dostawę ciężarówką z tylną klapą.
  • Jeśli dostarczane produkty są długie lub ciężkie (regały paletowe lub magazynowe, regały wspornikowe itp.), z pewnością konieczne będzie wynajęcie specjalnego sprzętu przeładunkowego.

> Jaki jest czas dostawy Provost?

Większość produktów znajduje się w magazynie i zostanie wysłana w ciągu 2-10 dni. Niektóre produkty wymagają czasu na produkcję lub montaż na zamówienie.

> Rezygnacja

W przypadku rezygnacji klienta z zamówienia bez zgody Provost, jeśli nie zostanie ona dokonana w terminie przewidzianym w zamówieniu lub jeśli klient nie wywiązuje się z obowiązków umownych, w terminie 8 (ośmiu) dni od daty wymagalności i bezskuteczności wezwania skierowanego do klienta, umowa jak również wszelkie zamówienia w trakcie realizacji ulegają rozwiązaniu z mocy prawa i bez dodatkowych formalności.

Loading...