Pojemniki magazynowe

Jeśli jesteś profesjonalistą szukającym rozwiązania dla swojej działalności w zakresie magazynowania, przeładunku, transportu, logistyki lub dystrybucji PROVOST oferuje pełny wybór pojemników magazynowych do wszystkich zastosowań. Nasze pojemniki spełniają wszystkie normy, w ofercie dostępne są pojemniki kartonowe, z tworzywa sztucznego oraz pojemniki plastikowe i kosze druciane. PROVOST oferuje również wszystkie dodatkowe akcesoria uzupełniajace tak by zwiększyć ich funkcjonalność.

Sięgnij po nasze plastikowe pojemniki do przechowywania i transportu

Oferujemy szeroki wybór plastikowych pojemników, które spełniają funkcję przechowywania i transportu w profesjonalnym środowisku przemysłowym. Dzięki naszym wytrzymałym pojemnikom plastikowym spełniającym europejski standard łatwiejsze będzie prezentowanie produktów, kompletacja towarów oraz przechowywanie i transport ich z jednego miejsca w inne. Nasza oferta utra praktycznych pojemników zadowoli nawet najbardziej wybrednych Klientów. Szeroki wybór, zróżnicowane rozmiary, nadają się zarówno do układania w stosy jak również do pojedyńczego składowania.

Wybierz nasze plastikowe pojemniki do przechowywania wewnętrznego i transportu

Jeśli Twoja działalność obejmuje zarówno przechowywanie, jak i transport, Provost oferuje w pełni dostosowane pojemniki plastikowe. Znajdź nasz szeroki wybór pojemników, które można ustawiać jeden na drugim, w standardzie europejskim, idealny do stosowania na regałach rolkowych (dzięki zaokrąglonym rogom). Produkowane przez nas wyjątkowe plastikowe pudełka są bardzo odporne na ekstremalne obciążenia (dzięki żebrom, które je wzmacniają)). Provost oferuje również pojemniki z tworzywa sztucznego przeznaczone do transportu produktów spożywczych, które spełniają restrykcyjne standardy przechowywania żywności. Polipropylen lub polietylen gwarantują higienę i optymalną konserwację twoich produktów.

Nasze plastikowe pojemniki i skrzynki do dystrybucji i łańcucha dostaw

W zakresie logistyki i dostaw Provost oferuje bardzo praktyczne składane pojemniki z tworzywa sztucznego, które pozwolą zoptymalizować puste przepływy i zwroty. Nasze pojemniki (lub pojemniki wahadłowe) pomagają obniżyć koszty dystrybucji. Można je również ustawiać jeden na drugim dzięki zintegrowanemu wieczku, które zabezpiecza zawartość. Nasze składane pudełka są tak wytrzymałe jak sztywne plastikowe pudełko, ale mają tę zaletę, że oferują 80% oszczędności miejsca przy zwrocie pustego. Ich wariant jest zgodny z paletami standardu europejskiego.

Loading...