Pojemniki magazynowe

Profesjonalne akcesoria do magazynu. Pojemniki magazynowe, tekturowe, plastikowe, skrzynie i pojemniki transportowe.PROVOST  proponuje szeroki wybór pojemników i skrzyń magazynowych dopasowanych do wszystkich potrzeb. Pojemniki magazynowe i transportowe są doskonałym sposobem do przechowywania i porządkowania towaru.Posiadamy  wachlarz rozwiązań dla branży przemysłowej, spożywczej, farmaceutycznej…
Pojemniki wykonane są z materiałów wysokiej jakości, wytrzymałych i odpornych na działanie czynników zewnętrznych.


Perfekcyjne Uprzadkowanie – Skrzynie I Pojemniki Magazynowe

Plastikowe pojemniki magazynowe posiadają bardzo uniwersalne zastosowanie są bardzo praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem dla przechowywania i składowania. Oferowane przez Provost Polska pojemniki plastikowe oraz pojemniki kartonowe dostępne są w różnych kolorach i rozmiarach. Plastikowe pojemniki warsztatowe czy też inaczej kuwety magazynowe idealnie sprawdzą się w przypadku przechowywania drobnych elementów na stanowiskach pracy, w warsztatach, w punktach serwisowych, w garażach, aptekach, punktach sprzedaży. Pojemniki plastikowe zamykane pozwalają na przechowywanie nawet najdrobniejszych elementów zabezpieczając je tym samym przed wypadnięciem.
Provost Polska w swojej ofercie posiada także większe pojemniki transportowe są to pojemniki piętrowalne o europejskich normach, zaprojektowane do operacji ręcznych, a także zmechanizowanych. Pojemniki transportowe dostępne są w różnych wymiarach oraz wariantach kolorystycznych , co umożliwia wybór dostosowany do indywidualnych potrzeb.