Wyposażenie warsztatowe

Meble warsztatowe to  jedno z wyposażeń niezbędnych do funkcjonowania w magazynie lub zakładzie produkcyjnym. 
Polska produkcja ekonomicznych i funkcjonalnych mebli warsztatowych, które ułatwiają wykonywaniu codziennych czynności  pracy.
Stoły warsztatowe, stoły robocze, szafki, szatnie… wyposaż warsztat z odpowiednimi meblami dopasowanych dla wszystkich branż.
Odkryj modułowe rozwiązania z łatwym i szybkim montażem, aby stworzyć praktyczną przestrzeń do pracy.

Wyposażenie warsztatów i szatni dla wszystkich branż

Meble warsztatowe i biurowe oferowane przez Provost zapewniają ergonomiczne środowisko pracy.
Stoły warsztatowe, stacjonarne lub mobilne, są w stanie wytrzymać obciążenia do 1000 kg, dlatego są idealne dla branży przemysłowej.
Metalowe szafki lub szatnie pozwolą pracownikom bezpiecznie przechowywać rzeczy.
Szafki warsztatowe znajdują się w szpitalach, a także na basenach, żłobkach lub warsztatach mechanicznych. Komfort pracy jest też zapewniony dzięki wysokiej jakości siedzisko: Provost oferuje szeroki wybór krzeseł i foteli biurowych: siedzisko poliuretanowe, siedzisko stojące lub siedzisko drewniane.

 

Meble warsztatowe: stoły warsztatowe i stoły roboczy na zamówienie

Stół warsztatowy może być niestandardowy dzięki spersonalizowanego rozwiązania, który pozwoli odpowiadać specyficznym potrzebom.
Wybierz modułową konstrukcję, aby ułatwić pracę swoim pracownikom i zaoferować im ergonomiczne i praktyczne środowisko pracy, które zoptymalizuje ich ruchy.
Stoły warsztatowe o masie 300 kg, 500 kg i 1000 kg umożliwiają kilka zestawów.
Stół warsztatowy może być spersonalizowany, wybierając konstrukcję, blat, akcesoria… Cały asortyment jest modułowy dzięki temu nasze stoły warsztatowe dostosowują się do wszystkich branż: mechanika, farmaceutyka, elektronika, montaż ...

 

Szeroka oferta i spersowalizowane rozwiązania

Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi produktami na naszej stronie internetowej. Klikając w wybraną kategorię, przejdziecie Państwo do szczegółowych informacji na temat oferowanych przez nas mebli warsztatowych.
Jako polski producent jesteśmy elastyczni i mamy możliwość przygotowania indywidualnych wycen.
W przypadku jakichkolwiek pytań, nasze biuro handlowe jest do Państwa dyspozycji.

Loading...