Regały archiwalne stacjonarne i przesuwne

PROVOST oferuje szeroką gamę regałów archiwalnych do przechowywania m.in. teczek, pudeł i skrzyń z archiwami. Regały do archiwum mogą mieć półki metalowe lub ażurowe. W zależności od potrzeb regały może by stacjonarne lub przesuwne.
Skorzystaj z rady naszego eksperta w doborze regału do archiwum.

Regaly archiwalne stacjonarne lub jezdne

Regały jezdne opierają się na ramie zapewniającej sztywność i trwałość. Boki oraz wykończenie regałów są blaszane, malowane proszkowo. Regały jezdne dwustronne posiadają ściankę działową lub wzmocnienia  krzyżowe, zapobiegąc  przesuwaniu się zasobów na drugą stronę regału. Przemieszczanie regałów jezdnych odbywa się za pomocą pokrętła  trójramiennego.
Regały do archiwum jezdne standardowo wyposażone są w blokady układu napędowego.Każdy regał do archiwum mozna uruchomić w dowolnym miejscu i chwili. Regały archiwalne wyposażone w odboje chroniące pracownika przesuwającego regał przed przypadkowym przygnieceniem dłoni.

Regały przesuwne do archiwum: oszczędność powierzchni

Regały przesuwne od firmy Provost Polska są doskonałym wyposażeniem do bibliotek, biur i muzeów. Regały do archiwum przesuwne zapewniają maksymalne wykorzystanie posiadanej powierzchni, a sterowanie mechanizmem korbowym zapewnia lekkie i wygodne manewrowanie regałami. Ze względu na różnorodność oferowanych regałów przesuwnych, wycenę przygotowujemy po ustaleniu parametrów technicznych.

Regały do archiwum : rozwiązanie na miarę

Provost jest do Twojej dyspozycji, aby zaoferować najlepsze rozwiązanie na regały do archiwum. Dzięki zespołowi ekspertów będziemy w stanie zbadać i przeanalizować Twoje potrzeby, aby jak najlepiej optymalizować przestrzeń i rozwiązać problemy z archiwizacją, niezależnie od Twojej działalności: banki, administracja...


Loading...