Wózek do komisjonowania na miarę

Wózek do komisjonowania przeznaczony jest dla handlu detalicznego oraz sektora motoryzacyjnego.
Wózek na miarę umożliwia przygotowywanie zamówień w strefie magazynowej oraz dostarczanie produktów do bagaznika klienta.

Wózek wytrzymuje obciążenie 200 kg i posiada 4 kółka obrotowe  + jedno piąte stałe koło prowadzące, które utrzymuje przyczepność na podłoże.

Piąte koło ma 2 zalety:

  • jest umieszczony pośrodku wózka, dzięki czemu wózek może się obracać sam na siebie i zachować optymalną manewrowość
  • przede wszystkim zapobiega odchylaniu się wózka na boki w liniach prostych

Wózek do komisjonowania na miarę : SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Zasady użytkowania:

Jeden wózek = jedno zamówienie klienta.
Osoba komisjonująca zdejmuje produkty z regałów, a następnie umieszcza je w składanych pojemnikach, umieszczonych na górnym poziomie wózka.
Dolny poziom służy do odkładania ciężkich i / lub nieporęcznych produktów (paczka butelek z wodą, pojemnik na pranie itp.). Operator może umieścić do 2 stosów z 3 pojemników 600 x 400 na górnym poziomie wózka.
Wózek wyposażony jest również w haczyk na torebkę.

Podczas odbioru operator dostarcza klientowi zamówienie za pomocą wózka. Jego piąte koło, bardzo przydatne na parkingach asfaltowych (z lekkim nachyleniem), zapobiega odchyleniom bocznym. Eliminuje również konieczność zatrzymywania wózka przez operatora aby go prowadzić.

Podczas rozładunku operator może unieruchomić wózek dzięki pedałom blokującym umieszczonym na kółkach (od strony rączki). To rozwiązanie ma również tę zaletę, że jest znacznie cichsze niż wózki z drutu stalowego.