Nasze agencje

PRZEWIDUJESZ REALIZACJĘ PROJEKTU ?

provost Masz pomysł na zagospodarowanie swojej przestrzeni (magazynu, sklepu, zaplecza, warsztatu …) ?
provost Potrzebujesz informacji, ceny , porady, projektu? 
provost PROVOST Starachowice pozostaje do twojej dyspozycji, aby zaproponować najbardziej korzystne dla Ciebie rozwiązania, w zakresie wyposażenia Twojej powierzchni :

  • Regały magazynowe,
  • Antresole i pomosty,
  • Ściany biurowe i przemysłowe (siatkowe),
  • Pojemniki plastikowe, pojemniki piętrowalne oraz kuwety,
  • Wózki półkowe, skrzyniowe oraz platformowe,
  • Meble warsztatowe: stoły modułowe, stoły warsztatowe, szafy ubraniowe.
 

provost Jesteśmy obecni we wszystkich województwach: świętokrzyskim, mazowieckiem, wielkopolskim, kujawsko-pomorskim, łódzkim, śląskim, podkarpackim itd. Nasz zespól doradców techniczno-handlowych jest zawsze blisko Ciebie!
Nasi przedstawiciele handlowi są obecni na terenie całej Polski i największych jej miastach takich jak: Kielce, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Łódź, Opole, Warszawa, Olsztyn, Poznań, Białystok, Lublin, Rzeszów, Katowice, Gorzów Wielkopolski, Szczecin, Bydgoszcz itd. Doradzą i pomogą w całym procesie wyposażenia Twojej przestrzeni.
Zaczynając od analizy Twoich potrzeb poprzez projektowanie, aż do realizacji inwestycji. Na każdym z tych etapów możesz liczyć na ich porady i wsparcie.
Pracownicy Provost Polska chętnie podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą, w doborze asortymentu, który pozwoli na pozyskanie powierzchni użytkowej oraz usprawni logistykę. Zaoferują szeroki asortyment regałów, antresol i pomostów oraz ścian systemowych wyprodukowanych w Naszych zakładach.
Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej ekspertyzy i wyceny !
Dajemy Państwu możliwość podjęcia decyzji o zamówieniu na podstawie konkretnych założeń, bez ponoszenia żadnych kosztów!

provostDodatkowo możemy zaoferować Państwu szereg dodatkowych usług takich jak np. montaż, demontaż, przeglądy regałów oraz zaproponować sposób, umożliwiający sfinansowanie twojego projektu od A do Z – LEASING.

provostW Naszym Biurze znajduje się salon pokazowy ( tzw. Show room), mający na celu zaprezentowanie Państwu naszych produktów na żywo!

 

Siedziba

Adres

PROVOST Polska

ul. Rogowskiego 11
27-200 STARACHOWICE

Telefon 41 275 65 12