Zagospodarowanie przestrzeni Coworking na 3 poziomach

 
logo lagrange

La Grange to wieloaspektowe miejsce łączące: przestrzeń coworkingowa, powierzchnie do wynajęcia, sklep z produktami lokalnymi oraz część restauracyjna.

POTRZEBY KLIENTA

Optymalnie zagospodarować pustą przestrzeń w budynku i utworzyć 4 przestrzenie.

NASZE ROZWIĄZANIE

Wykorzystać wysokość budynku, aby zwiększyć liczbę metrów kwadratowych i efektywniej podzielić przestrzenie. Zagospodarowaliśmy 350 m² przestrzeni coworkingowych na 3 poziomach ze systemowymi ścianami biurowymi M85.

 

Modułowość

Rozwiązanie pod klucz

Komfort i estetyka

 

KORZYŚCI DLA KLIENTA

- Wyraźny podział przestrzeni: na parterze restauracja i sklep z produktami lokalnymi na antresoli biura na 2 poziomach.

- Całkowicie wykorzystywana wysokość budynku: stworzono 350m² powierzchni

 
 

ELASTYCZNE ROZWIĄZANIE

„Chcieliśmy stworzyć przestrzeń coworkingowa, powierzchnie do wynajęcia, sklep z lokalnymi produktami oraz restauracja”
mówi Maksymilian Dupuis, jeden ze współzałożycieli La Grange.

Provost zaoferował antresolę ze ścianami systemowymi. Rozwiązanie, które od lat sprawdza się u klientów, którzy potrzebują aranżować nowe przestrzenie, wykorzystując wysokość budynku: czyli.

Nasze modułowe rozwiązania dają możliwość aranżacji przestrzeni według życzeń i potrzeb klientów.

 
 

EKONOMICZNE ROZWIĄZANIE

Znalezienie dodatkowych metrów kwadratowych jest od dawna problemem firm a szczególnie w kontekście wzrost kosztów nieruchomości i brakiem dostępnych lokali w niektórych lokalizacjach.

Nasza platforma jest odpowiednim rozwiązaniem przy zapotrzebowaniu dodatkowej przestrzeni; pozwala wykorzystać wysokość budynków bez potrzeby uzyskania pozwolenie na budowę.

Bureaux renault
 

PROJEKT POD KLUCZ

Oferujemy rozwiązania pod klucz, wsparcie i doradztwo. Te argumenty byłe kluczowe w podjęciu decyzji przez naszego klienta.

"Wybraliśmy dość szybko firmę Provost, ponieważ kontakt z przedstawicielem handlowym był bardzo dobry. Otrzymaliśmy porady w zakresie wysokości budynku, nośności oraz prawnych aspektach. Dzięki Provost mogliśmy zrealizować nasz projekt."
Maksymilian Dupuis

Rozwiązania Provost zostały zaprojektowane tak, aby ułatwić integrację sprzętu, takiego jak oświetlenie, klimatyzacja, kable w belkach platformy jak i systemy kontroli dostępu przy drzwiach i ścianek działowych.

 

JASNOŚĆ, AKUSTYKA I KOMFORT UŻYTKOWANIA

2 poziomowy szklany dach wykonany z paneli ze szkła laminowanego przepuszcza naturalne światło.

Na wewnątrz przemienność przeszklonych i pełnych moduły umożliwia stworzenie odrębnych przestrzeni roboczych, sprzyjając jednocześnie kontakt wzrokowy.
Biały spód platformy umożliwia odbijanie światła.

Te wszystkie elementy pozwalają nadać industrialny wygląd.

« Mamy styl, jakiego chcieliśmy: szykowny, nowoczesny i nieco industrialny »
Maksymilian Dupuis.

lagrange mezzanine et bureaux
 

Masz projekt?

Nasz zespół przedstawicieli handlowych jest obecny w całej Polsce i współpracuje z naszym biurem projektowym aby Cię wspierać we wszystkich Twoich projektach.
Składowanie, antresole magazynowe, przechowywanie towaru, wygospodarowanie biura, archiwizacja ...odpowiemy na każdą potrzebę

Potrzebuję doradztwa !