Pojemnik do przechowywania wewnętrznego : jak wybrać ?

Potrzebujesz magazynować części zamienne, prezentować produkty, ułatwiać kompletowanie lub manipulować produkty w celu przygotowania zamówień ?
Odkryj nasz wytrzymały system przechowywania, który pozwoli Ci oszczędzać czas i miejsce.
Pojemniki są dostępne w kilku kształtach, kolorach i do różnych zastosowań :

 POJEMNIK PLASTIKOWY  : Poznaj szeroką gamę pojemników do przechowywania drobnych części. Spełniają zarówno funkcję pojemnika magazynowego, jak i szufladek do klasyfikacji dzięki różnym wymiarom, kształtom, konstrukcjom. Idealne do kompletacji oraz do przechowywania luźnych części nasze pojemniki są sztaplowane i modułowe.

ZALETA : Praktyczne, można je wyposażyć w przegródkach lub w listwy na etykiety.


Pojemniki plastikowe
 
 POJEMNIK Z PRZEGRÓDKAMI : Nasz modułowy pojemnik jest idealny do przechowywania małych części. Występuje w różnych rozmiarach i kolorach. Podobnie jak pojemnik magazynowy, pełni zarówno funkcję pojemnika magazynowego, jak i szuflada do klasyfikacji. Doskonale nadaje się do przechowywania części luzem.
 
ZALETA : Dzięki przezroczystym i wyjmowanym przegrodom nasze pojemniki dostosowują się do wielkości każdego pomieszczenia i zapewniają wizualizację wszystkich produktów.


Pojemnik z przegródkami
 
 POJEMNIK OTWIERANY Z PRZODU : Pojemnik magazynowy z przednim otwieraniem zapewnia szybki podgląd zawartości. Te pojemniki nadają się do ciężkich ładunków i są kompatybilne z paletami w standardzie europejskim.
 
ZALETA : Pojemniki otwierane można wyposażyć w pokrycie lub daszku chroniące produkty przed kurzem oraz pręty ułatwiające chwycenie.


Pojemnik otwierany z przodu
 
 KOSZ DRUCIANY : Kosz wykonany z drutu idealnie się nadaje do przechowywania i prezentacji produktów luzem a szczególnie do lekkich i nieporęcznych produktów. Kosze mogą być używane na 3 sposoby: statyczne, mobilne lub sztaplowane.
 
ZALETA : Druciane kosze mogą pomieścić jedną lub kilku przegród pionowych.


Kosz druciany
 
 STOJAK NA POJEMNIKI : Przechowuj swoje produkty w sposób przejrzystym! Regał ścienny lub stojak składający się z przezroczystych uchylnych szuflad zapewniają doskonałą widoczność zawartości, jednocześnie chroniąc produkty przed kurzem.
 
ZALETA : Wyposażone w uchwyty na etykiety z przodu pozwalają na idealną organizację pomieszczenia.


Stojak na pojemniki