Jak dobrze wybrać pojemnik transportowy ?

Przechowujesz i transportujesz produkty ręcznie lub automatycznie? Mamy dla Ciebie wytrzymałe i paletyzowane pojemniki z uchwytami lub bez, w wersji klasycznej lub ażurowej.

 POJEMNIK W STANDARDZIE EUROPEJSKIM  : Zgodny z normami europejskimi, pojemnik doskonale nadaje się do transportu i magazynowania wszystkich rodzajów towarów. Idealnie odpowiada do przenośników jak i przenośników rolkowych. Pojemniki posiadają również wyjątkowo dużą nośność. Nasz asortyment plastikowych skrzynek do sztaplowania jest dostępny w różnych rozmiarach: 300 x 200 mm, 400 x 300 mm, 600 x 400 mm i 800 x 600 mm oraz w wielu wysokościach.


ZALETA  : Żebra gwarantują sztywność pojemnika i chronią przed wstrząsami. Zaokrąglone rogi ograniczają ryzyko blokowania na przenośnikach i podczas manipulacji.

Pojemnik w standardzie europejskim
 

 POJEMNIK NA ŻYWNOŚĆ : Doskonale nadaje się do przechowywania i transportu produktów spożywczych. Pojemniki ażurowe gwarantują doskonałą higienę oraz optymalne zachowanie świeżości i jakości produktów. Stworzone z „materiału pierwotnego”, czyli bez materiału pochodzącego z recyklingu, nasze pojemniki spełniają najbardziej rygorystyczne normy żywnościowe i doskonale nadają się do zastosowań rolno-spożywczych.


ZALETA : Nasze pojemniki wykorzystywane są w branży rolno-spożywczej ale sprawdzają się również w środowisku przemysłowym, dzięki perforowane boki które pozwalają na szybką wizualizację ich zawartości.

Pojemnik na żywność