Realizacja projektu zadaszonych regałów wspornikowych.

To system, stanowiący alternatywę dla budowy obiektu przemysłowego, jest bardzo atrakcyjny cenowo i pozwala na wyjątkowe połączenie struktury nośnej budynku x funkcją magazynową, którą ma pełnić. Produkcja i montaż zajmują zajmują niewiele czasu, a koncepcja jest w pełni modułowe. Regały wspornikowe stanowią jednocześnie strukturę nośną ścianek i pokrycia, upodabniając konstrukcje do prawdziwego budynku. Ograniczenia architektoniczne oraz rozmieszczenie elementów pejzażu uwzględniane są już na etapie planowania. Struktura, podobnie standardowy budynek, może zostać wyposażona w drzwi segmentowe, wyjścia bezpieczeństwa, rolety metalowe, rolety okienne, świetliki, izolację…
Zalety :

  • szybkość produkcji i montażu w porównaniu z klasycznym budynkiem przemysłowym
  • możliwość demontażu, przeniesienia lub powiększania
  • konkurencyjna cena budowy m2
  • uwzględnienie danych architektonicznych oraz oddziaływania wizualnego

System CANTIPRO ® świetnie sprawdza się w przeróżnych sektorach przemysłu, takich jak: drzewny, elektryczny, metalugiczny, szklarski, papierniczy, recykling itp. Jest przystosowany do w szczególności do składowani produktów specjalnych np. belek,przewodów, płyt aluminiowych, zwojów oraz kształtowników.

 

Regały wspornikowe

W przypadku składowania towarów na zewnątrz system CANTIPRO ® stanowi rozwiązanie konkurencyjne dla klasycznego budynku przemysłowego. Przy montażu należy wziąć pod uwagę jakość gruntów, a także ewentualne obciążenie śniegiem lub innym czynnikiem zewnętrznym. W oparciu o protokół pomiarowo-obliczeniowy zmienne te pozwalają precyzyjnie ustalić rozmiary struktury, nawet w najtrudniejszych strefach klimatycznych. Możliwość wykonywania wykończeń z materiału cynkowanego na gorąco stanowi gwarancję konserwacji struktur na zewnątrz i umożliwia ich wyposażenie w akcesoria specjalne przewidziane do stosowania na zewnątrz.

Struktura samonośna otwarta
To proste w montażu i ekonomiczne rozwiązanie chroni produkty i stanowi alternatywę dla budowy obiektu. W ramach tego rozwiązania projekt i wykonanie specjalnej więźby typu przemysłowego pozwoli uzyskać alejki o szerokości do 10 metrów. 

Zalety :

  • Ochrona przed deszczem 
  • dobry przepływ powietrza pomiędzy składowanymi materiałami 
  • Bezpośredni dostęp do materiału z kilku stron ułatwiający zarządzanie towarem
  • Przygotowywanie zamówień na powierzchni krytej