Regały sklepowe

Regały sklepowe i gondole do wyposażenia sklepów są zaprojektowane i produkowane przez Provost.
Półki, gondole, meble sklepowe, ale także haczyki, wsporniki, etykiety i przegrody do półek pomogą Ci efektywnie wyróżnić Twoje produkty.

Praktyczne i solidne regały sklepowe doskonale spełnią potrzeby sprzedawców, sklepów czy dystrybutorów.
Pozwolą klientowi na dokonanie szybkiego i właściwego wyboru wśród eksponowanych produktów.

Potrzebujesz specyficznych regałów metalowych? Nasi doradcy poprowadzą Cię przez poszczególne etapy wyposażania miejsca sprzedaży.
Oferujemy szeroką gamę produktów w różnych rozmiarach, od regałów do dużych obciążeń po regały metalowe.

Regały sklepowe : PROVOST produkuje asortyment na wymiar

Provost pomoże w utworzeniu projektu według indywidualnych potrzeb.
Zapytaj o bezpłatną wycenę naszego eksperta, który specjalnie dla Ciebie stworzy profesjonalny projekt.

BEZPŁATNA WYCENA INDYWIDUALNA

Gondole, półki i akcesoria

Aby zaprezentować Twoje produkty lub oferty promocyjne, wybierz regał sklepowy M3S dostępny w 2 wysokościach, 2 głębokościach, jedno- lub dwustronne, z tyłem blaszanym lub perforowanym.
Gondole M3S posiadają również liczne akcesoria (półki, przegrody, haczyki, uchwyty na etykiety), aby efektywnie zaprezentować Twoje produkty.

Regały sklepowe dostępne są z opcjami i akcesoriami:

  • Półki
  • Przegrody
  • Listwy
  • Gabloty
  • Kosze druciane
  • Haczyki
  • Wieszaki
  • Uchwyty na etykiety
 

Półki mogą być zamocowane w pozycji pochylonej, co ułatwia oglądanie i wybieranie produktów na górnym poziomie i mogą być również wyposażone we fronty z plexi, ograniczniki i poprzeczne przegrody dla efektywnej prezentacji produktów.

 

Wyposażenie sklepu: rozwiązania Provost

Eksperci Provost doradzą Ci, abyś wybrał układ dostosowany do Twojego sklepu, przy jednoczesnym zachowaniu modułowości Twojej powierzchni sprzedaży.
Meble sklepowe Provost są łatwe do montażu i demontażu, aby dostosować się do Twoich potrzeb i konfiguracji lokalu handlowego.
Nasze rozwiązania są dostosowane do obszarów sprzedaży w dużych sklepach, oferując wszystkie półki, uchwyty na etykiety i niezbędne haczyki do ekspozycji towarów.
Oferujemy również regały i systemy magazynowe dla marketów budowlanych.
Nasi doradcy pomogą Państwu zaprojektować strefę sprzedaży i zoptymalizować efektywność powierzchni handlowej.
Dostępna jest również nasza oferta szaf i akcesoriów dla sklepów z odzieżą.

 

Miejsce do przechowywania i półki na ubrania

Regał PRORACK + to idealne rozwiązanie do przechowywania odzieży na wieszakach. Od wielu lat PROVOST pomaga sklepom odzieżowym w organizacji powierzchni magazynowych i sprzedażowych wymagających integracji szafy.

 

Hurtownia i towary masowe

Kosze druciane na regałach PROSPACE + są idealne do wyposażenia sklepów i prezentacji towarów masowych, a także są odpowiednim rozwiązaniem dla handlu hurtowego. W przypadku sklepów dla majsterkowiczów zdecyduj się na nasze rozwiązania do przechowywania materiałów, lekkich lub ciężkich ładunków.

 

Sklepy motoryzacyjne: regały magazynowe dedykowane

Składowanie opon na regałach magazynowych PRORACK + jest również zalecane do ekspozycji opon w salonach dealerskich lub sklepach z częściami samochodowymi. Regały PRORACK + łączą solidność i łatwość obsługi.

 

Wyposażenie sklepów: rozwiązania dla Twojego sektora działalności

Niezależnie od tego, w jakim sektorze prowadzisz działalność: salon samochodowy, centrum ogrodnicze, hurtownia, sklep samoobsługowy, sklep dla majsterkowiczów, sklep spożywczy, salon sprzedaży; PROVOST zaoferuje Ci najbardziej efektywne rozwiązanie do prezentacji, przechowywania i wzmocnienie atrakcyjności Twoich produktów.